Виноградівські пацьорки

У нашому місті створено нову громадську організацію «Виноградівські пацьорки». Її учасниці заявили про себе творчою виставкою в історичному музеї. Ідея об»єднатися виникла у них минулого літа – під час проведення І районного фестивалю народних умільців, де більшість із них і представляла свої творчі роботи.

         Новостворене творче об»єднання  вирішило бути не голослівним, а в переддень пасхальних свят продемонструвати власні надбання та розробки – писанки в різних стилях і виготовлених за допомогою різних технік. Зокрема – канзаш,  кераміка, глина, гачкування, соломка, розпис, малюнок на камені, солоне тісто.  Кожна показала властивій їй розпис і відобразила ці елементи у писанці. За твердженням  мисткинь, допоки малюються писанки, є добро у нашому світі.

                   Ініціаторка  створення громадської організації Ірина Іжганайтіс за фахом бухгалтер, зараз знаходиться у декретній відпустці, але творче начало в ній перемагає. Вона радо поділилась з присутніми на презентації елементарною технікою виготовлення  прикрас як декор для пасхальних кошиків.  

Своїми жіночими силами розроблений і власний сайт громадської організації «Виноградівські пацьорки», на якому можна не тільки ознайомитись із учасницями, а й переглянути і навіть замовити подаруночки, виготовленими з любов»ю. 

 

 

Джерело: uzhgorod.in

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Таня (Friday, 20 February 2015 23:21)

    Дуже гарні подаруночки,а головне зроблені з любов*ю.