Іжганайтіс Ірина Юріївна, м. Виноградів

Виноградівські пацьорки

          З атласною стрічкою я знайома з дитинства, та крім того, щоб завязати її бантом на голові, я ніколи і ніяк її більше не використовувала. Аж якось, приблизно рік тому, я в інтернеті не натрапила на квіти з атласних стрічок виготовлених власноруч.  Ці квіти використовуються як прикраси: заколки, резинки, обручі, народні вінки, брошки тощо.Вони настільки гарно і привабливо виглядали, що я невтрималася і схотіла й собі спробувати їх зробити. Ось тоді й почалося моє „самонавчання”. Майже й дня не проходило без чергового майстер-класу. Звичайно не все одразу получалося, але бажання подолати майстрів з інтернету „гріло” душу і недавало „опускати руки”.

 

          Перші свої вироби я дарувала своїм рідним. В той час я навіть не замислювалася робити щось на продаж, я робила це для себе, для душі. Та коли мені ледь знайома людина зробила перше замовлення. Ось тоді я і зрозуміла, що в мене вже непогано все виходить і потрібно думати за реалізацію своїх виробів.

 

          Важливу роль в моєму творчому житті зіграв І-й фестиваль народних ремесел Виноградівського району. Я і не думала, що такій кількості людей сподобаються мої вироби зі стрічок. Це був один з найкращих днів у моєму житті, який дав зрозуміти що я правильно вибрала собі хоббі. З тих пір я продовжую творити і радувати всіх знайомих  різнобарвними квітами з атласних стрічок.

 

         Творчістю займаюся не так і давно: близько двох років.Я виготовляю квіти з атласних стрічок -канзаші прикраси з бісеру і , на даний момент, освоюю вишивку з сутажем.

Write a comment

Comments: 0