фабіян Наталія Іванівна, м.Виноградів

виноградівські пацьорки

    Фабіян Наталя Іванівна з дитинства захоплююсь малюванням. Перше враження від вітражів отримала в стародавніх церквах.Світло потрапляючи на вітраж наче переливалось різними барвами . Тоді у 2006 році будучи у декреті спробувала розмалювати перше скло і стих пір незупиняюсь. Фантазую та відтворюю свої враження почуття на склі отримуючи від цього велике задоволення.

      Також починаючи з 2010 року розмальовую дітей, починалось все з власних діточок, адже у мене їх троє . Два хлопчики та дівчинка. Ми часто граємо в різні ігри і завдяки моїм діткам я навчилась " Face art"- це малюнки на лиці , тваринки, квіти , казкові герої. Дітки в такій грі дістають безліч задоволення та перевтілюються у своїх героїв.

          А з недавна займаюсь і розписом на тілі - "Менді" . Ще називають - біо тату. Це розпис тіла людини спеціальною хною. Можна намалювати любий малюнок який вам подобається і він буде виглядати як тату, але саме головне в тому, що за два тижні він змиється. Для наших підлітків це дуже чудова альтернатива постійному тату , та задоволення.

Write a comment

Comments: 0