Молнар Мелінда Гейзівна, с.Нове Село

     Я,Молнар Мелінда Гейзівна, завідувачка бібліотекою-філією с.Нове Село,третій рік працюю у книгозбірні,завжди перебуваю в оточенні дітей.Раніше на громадських засадах в греко-католицькій церкві села вела уроки релігії. Потім дітки приходили додому,так створили гурток «Люби і роби добро». Сільський голова запримітив творчі здібності і вирішив допомогти мені працевлаштуватися. Оскільки на той час у Новому Селі не було бібліотекаря,він запропонував,аби цю посаду зайняла я. У 2008 році закінчила Ужгородський коледж культури і мистецтв,здобула освіту,і так бібліотечна професія вибрала мене. Допомога людям,надання їм потрібної інформації,виховання дітей,любов до культури – все це і привабило мене у цій роботі,все це повинні ми і робити у своєму житті,жити у злагоді і гармонії з книгою,словом,природою,любити людей,свою професію,робити всім добро.

Гордістю бібліотеки є робота клубу за інтересами «Люби і роби добро» створений у 2007 році. З великим задоволенням приходять попрацювати у гурток діти різного віку. Гурток став центром творчого і духовного зростання юнаків і дівчат. Саме бібліотека стимулює юних читачів до саморозвитку, реалізації власних творчих потреб, тут діти мають можливість безкоштовно навчатися малюванню, співам, грі в театрі, вчитися бачити прекрасне навколо себе.

Це незвичайні заняття, це творча лабораторія, де учасники самі навчаються і навчають інших членів гуртка власноруч виготовляти сувенірні вироби з бісеру, кукурудзяного листя, соломи, гіпсу, кори дерев, сірників, полотна... з усього, що може підійти для такої справи. Весь цей «непотріб» у чарівних руках гуртківців оживає і стає справжнім витвором мистецтва.

За цей період зібралася ціла колекція ляльок, різдвяних сувенірів, ялинкових прикрас, фітокомпозицій, картин і ін. Крім морального задоволення від процесу виготовлення виробів, міжособистісного спілкування, гуртківці отримують і матеріальне заохочення. Свої вироби гуртківці виставляють на суд глядачів беручи участь у районних святах, запрошуються на Дні села в районі, табори відпочинку, на різноманітні фестивалі, жодне районне свято не обходиться без участі бібліотеки-філії с.Нове Село.

 

 

Write a comment

Comments: 0