Копинець Наталія, м.Виноградів

       Вишивка хрестиком – це дуже цікаве, хоча й трудомістке заняття, якому, як і будь-якої творчої діяльності, потрібно віддаватися сповна. Їй, безумовно, потрібно приділяти багато вільного часу, необхідно налаштувати себе на гарний настрій і сприймати свою роботу як корисну і вишукану працю.

 

       Той, хто захоплений вишивкою, знає, чому він так любить це заняття. Тут вся справа в процесі творення, коли на твоїх очах відбувається народження краси, і в почутті – задоволення та радість, які приходять із закінченням складної роботи. Адже вишивка – це той вид рукоділля, який створюється на багато років, роблячи теплим і затишним ваш будинок, радуючи вас і залучаючи інтерес оточуючих.

 

        Вишивкою я почала займатися близько 7 років тому. Починала вишивати маленькі пейзажі різних тваринок, згодом перейшла на більш обємні пейзажі. ікони. На даний час я вишиваю сорочки нитками і бісером.Багато вишиваю в подарунок рідним і друзям.

 

       А нещодавно, десь пів року тому,захопилася виготовленням топіарієм, ще його називають дерево щастя. Мені дуже подобається моє хоббі.

Write a comment

Comments: 0