Біланчук Тетяна Миколаївна, м.Винградів

Тетяна Миколаївна Біланчук -народилася, виросла і проживає на Україні. Постійне місце роботи - медицина. Здитинства захоплюється флористикою і створенням картин з природних матеріалів,зокрема із звичайної соломки.

Захоплення почалося ще у другому класі.Пізніше дитяче заняття переросло в щось більше. Здібності дівчинки булипомічені, і її визначають в народну самодіяльну студію декоративно-прикладногомистецтва м.Трускавця.

Незабаром її роботи разом з роботамикращих учнів студії експонуються у павільйоні ВДНХ СРСР. Протягом півроку назапрошення Азовського морського пароплавства на судах "МихайлоСвєтлов" і "Трускавець", роботи дівчинки і членів студії
відвідують порти Італії, Іспанії, Греції, Югославії, Туреччини, Кіпру!

Закінчила школу мистецтв заспеціальністю " художнє відділення. Багато раз нагороджувалась почесними грамотами за активну участь в районних, обласних і навіть республіканськихвиставках народної творчості.

У віці десяти років відбулася їїперша персональна виставка. Місцева і навіть республіканська преса неодноразовопублікувала матеріали, присвячені маленького таланту. Роботи дівчаткапоказували по місцевому телебаченню.

Незабаром Тетяна стає лауреатом ІІВсесоюзного фестивалю народної творчості, а ще трохи пізніше завойовує медальІІ Міжнародного фестивалю фольклору.

Багато її робіт експонується напостійно діючій виставці у Палаці культури міста Трускавця, де виросла й виховуваласядівчинка. Персональна колекція робіт налічує понад півсотні картин з природнихматеріалів.

Роботи по справжньому заворожують:
                          "Карпатський пейзаж", "Жар-птиця", "Портрет
                         Шевченка", пейзаж "Зимушка" і квіти, квіти, квіти.....

У книзі відгуків виставки ТбілісецьРафаель Геворкян залишив такий запис:

 

                       «Роботи Тані виконані з великою витонченістю!

 

                       В них можна побачити духовне багатство дівчинки,

 

                       її незвичайну фантазію!»

З плином часу потяг до творчості незгас, а навіть навпаки, тільки посилився і вийшов на новий рівень. І насьогоднішній день продовжує Тетяна створювати картини з природних матеріалів.

 

Так з'явилася ідея створення власногосайту та експозиції робіт в Інтернет, де їх можуть побачити всі бажаючі!

                                               Соломенная живопись

Write a comment

Comments: 0